Parduoda mišką


Net ir nereikalingas miškas reikalauja daug dėmesio, tad jeigu negalite jo skirti tiek, kiek reikia – tokiu atveju siūlome kreiptis į supirkėjus, kurie tinkamai pasirūpins Jūsų mišku. Miskupirkimas.lt – ne tik superka miškus, tačiau ir tinkamai jais pasirūpina, kad jeigu norite gyventi draugiškai su gamta – mes esame Jūsų paslaugoms. Mus domina bet kokio stovio, tipo bei lokacijos miškas, juolab, mums puikiai tinka miškas su žeme arba tik ‘išsikirtimui, tad susisiekite ir kartu rasime tinkamiausią sprendimą.

Miško pardavimo kaina

Dažnai matome skelbimus, kuriuose rašome: “Parduodu mišką su žeme”, tačiau neaišku, kas lemia miško kainą. Žinoma, miško pardavimo kainos kinta priklausomai nuo šalies ekonominės situacijos bei daugelio kitų valstybėje vykstančių veiksnių, tačiau didžiausią įtaką mikrolygmeniu daro pats miškas. Svarstote: “Tiek to, parduodu mišką su žeme!“? Tokiu atveju nurodysime kelis kriterijus, kurie lemia pardavimo kainą.

  • Miško kainą lemia tipas: spygliuočiai, mišrūs miškai, ąžuolynas...
  • Miško amžius: nuo brandžių iki labai jaunų miškų.
  • Žinoma, miško plotas, kuris dažniausiai matuojamas hektarais.
  • Taip pat, miško lokalizacija. Kuomet žmogus parduoda mišką – jis neįvertina, kad iš kai kurių vietovių medžių kirtimas yra sunkiai įmanomas. Tokiu atveju kaina tampa šiek tiek mažesnė.
  • Taip pat svarbus kriterijus yra ir priėjimas prie miško.
  • Bei daugelis kitų aspektų.

Svarstote: „Parduodu mišką, kurio negaliu prižiūrėti pats“ ? Tokiu atveju kviečiame susisiekti su miskupirkimas.lt vertintojais.

Miško pardavimas su žeme

Parduok mišką mums! Mes puikiai pažįstame tuos žmones, kuriems atrodo, kad “Parduodu mišką su žeme – parduodu dalelę savęs”. Žmonės nori rūpintis aplinka ir baiminasi, kad miškas bus iškirstas. Bendradarbiaudami su mumis galite dėl to nesukti galvos, kadangi miško kirtimas – sanitarija, kuri padeda jauniems medeliams tapti miško dalimi ir atsikratoma tų medžių bei krūmų, kurie jau nebėra naudingi gamtai. Juolab, parduodu mišką – uždirbu, kadangi mirkupirkimas.lt gali Jums pasiūlyti geriausias kainas. Jeigu norite uždirbti – tokiu atveju kreipkitės į mus, kadangi galime ne tik pasiūlyti geriausią kainą, tačiau ir sumokėti ją labai greitai bei klientui labiausiai tinkamu tipu. Rūpinkitės savo mišku – parduokite jį tam, kuris prižiūrės geriausiai.