Miško kaina


Jeigu turite mišką, tačiau neturite laiko jo priežiūrai – tokiu atveju būtinai bendradarbiaukite su tais, kurie gali tinkamai pasirūpinti Jūsų mišku. Miško kaina nustatoma individualiai įvertinus kiekvieną situaciją, tačiau galime užtikrinti, kad miskupirkimas.lt gali Jums pasiūlyti geriausią variantą. Jeigu susidomėjote – tokiu atveju kviečiame susisiekti asmeniškai ir įvertinus Jūsų turimą mišką bus pateiktas pasiūlymas. Nesvarbu, ar norite parduoti mišką išsikirtimui, ar su žeme.

analysis

Kaip nustatoma miško kaina?

Kaip jau minėjome, 1 ha miško kaina kinta priklausomai nuo to, ar jis yra parduodamas su žeme, ar be jos. Žinoma, pardavus su žeme pavyks užsidirbti daugiau, tačiau pasirinkite Jums priimtinesnį variantą. Taip pat įvertinamas ir miško amžius. Jaunesniems miškams reikia daugiau laiko, kol jie bus subrandinti kirtimui, tuo tarpu parduodami brandesni miškai dažniausiai įvertinami daugiau. Taip pat miško kaina už hektarą varijuoja įvertinus ir patį mišką: mišrus, spygliuotis ir t.t. Galiausiai, svarbi net ir lokalizacija.

Jeigu norite sužinoti, kokia galima Jūsų miško kaina už ha – susisiekite ir mūsų profesionalūs vertintojai pateiks geriausią variantą.

1 ha miško kaina - geriausia tik pas mus

Stataus miško kaina kinta priklausomai nuo daugelio veiksnių, tačiau siūlome nepamiršti, kad būtent miskupirkimas.lt gali Jums pateikti patį geriausią pasiūlymą. Jeigu norite daugiau susižinoti – susisiekite asmeniškai. Įvertinsime Jūsų mišką ir net, pagal pageidavimą, galime detalizuoti, kodėl miškas vertinamas konkrečia pinigų suma. Galbūt tai Jums padės apsispręsti, ar šis pasiūlymas tinka.

Jeigu nežinote, ar verta parduoti mišką su žeme, ar išsikirtimui – tokiu atveju galite pateikti abi užklausas mūsų profesionalams. Jie pateiks du pasiūlymus, o Jūs, pagal savo poreikius, galėsite pasirinkti ir Jums tinkamiausią.

price
forest_price

Stataus miško kaina

Miško kaina kinta, tad jeigu norite gauti geriausią pasiūlymą – kreipkitės dabar. 1 ha miško kaina – gera kaip niekada iki šiol, juolab, pardavęs mišką galite jaustis visiškai ramus, kad parduota žemė bei medžiais bus tinkamai tvarkoma. Miskupirkimas.lt turi įrangą bei kvalifikuotus medkirčius, kurie tvarkydami mišką prisitaiko prie jo natūralių poreikių. Tokiu atveju užsidirbsite ir dar būsite ekologiškas.